İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Cerrahpaşa Hemşire Alımı ve Başvuru Formu
Yazar: - 12 Mayıs 2020
73
0

Kamu personeli alımı ve sözleşmeli personel alımı zamanı dahilinde en çok rağbet görülen alanlar olarak öne çıkan sıhhat personeli alımı kapsamında yeni bir istihdam ilanı yayımlandı.
İstanbul Üniversitesi KPSS 60 ve 70 puan talep ediyor.Cerrahpaşa Sıhhat Personeli İlanıYurt çapında yayımlanan istihdam ilanları amacıyla yayılan güncel müracaat kılavuzu arasında konumunu alan
Cerrahpaşa Sıhhat Personeli alım kılavuzu dahilinde iki değişik unvanda üç değişik alım uygulanacağı beyan edildi.
20 kişilik alım kadrosu ile lise mezunu Hemşire alımı uygulanacağı açıklanırken; 14 kişilik kontenjan tahsisi ile lisans mezunu hemşire alımı uygulanacağı ve ilaveten 2 Diyetisyen istihdamının sağlanacağı açıklandı.

Başvuru Süreci11 Mayıs 2020 resmi gazetesinden yayımlanan sıhhat personeli alımı amacıyla her adayın 15 gün vakit ile müracaatların tamamlama hakkı bulunmaktadır.
Adaylar müracaatlarını şahsen İstanbul Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapacak olup; şahsen oluşturulan müracaatlar kabul edilecektir.

Başvuru Şartları

Hemşire alımı amacıyla iki değişik ilan açılmış olup; ilk alımlar amacıyla 20 kişilik kontenjan dahilinde müracaat yapacak olan adayların
Sıhhat Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmaları ve 2018 KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları talep edilmektedir.
14 hemşire alımı amacıyla Hemşirelik Lisans mezuniyeti ve 2018 KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak koşulu ek edilmiş olup;
2 Diyetisyen alımı amacıyla ise Beslenme ve Diyetetik Bölümü Lisans Mezuniyeti ve 2018 KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak koşulu arandığı ilan edilmiştir.
Cerrahpaşa 36 sıhhat personeli alımı detayları yayımlanan güncel kılavuzda yer almaktadır.

 

Online Başvuru Formu PDF’ine Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Üniversitesi Personel Alımı 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Üniversitesi Hemşire Alımı 2019, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

one × five =