CarrefourSA Personel Alımı ve İş Başvurusu


Yıllardan beridir dünyanın dört bir yanında marketçilikte hizmet veren Carrefour’da çalışmak ister misiniz? Türkiye’de 100’den fazla şubeye sahip olan CarrefourSA, mevcut şubelerinde veya yeni açılacak olan CarrefourSA şubelerine personel alımı gerçekleştirmektedir. Eğer siz de bir işe ihtiyaç duyuyorsanız ve hemen çalışmaya ihtiyacınız varsa, bu iş fırsatı tam size göre!

CarrefourSA İş İlanları ve İş Başvurusu

Carrefour’un ilk şubesi 15 Haziran 1963’te Fransa’da açılmıştır. Temeli onlarca yıl önce atılan Carrefour; Türkiye’deki ilk şubesini 22 Kasım 1993’te açmıştır. Türkiye’deki isminin CarrefourSA olmasının sebebi ise, Carrefour’un Türkiye’deki ortaklığı Sabancı Holding ile yürütülmesidir. Dünya genelinde 30’dan fazla ülkede 15 binden fazla şubeye sahiptir. CarrefourSA’nın 10 bine yakın çalışanından birisi siz olmak ister misiniz? Türkiye’de marketçilik anlamında en büyük mağazalara sahip, ucuzluk ve kalite bakımından hiç ödün vermeyerek yoluna devam eden CarrefourSA’nın bir değerli çalışanı da siz olmak istiyorsanız hemen CarrefourSA insan kaynakları ile görüşmelisiniz.


CarrefourSA’da bulunan bazı açık pozisyonlar şöyledir;

  • Mağaza Yönetici Adayları
  • Şarküteri Görevlisi
  • Kasa Görevlileri
  • Satınalma Uzman Yardımcısı
  • Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı
  • Lojistik İş Geliştirme Uzmanı

CarrefourSA Personel Alımı ve İş Başvurusu
Ve daha nice açık pozisyonlar, yüzlerce, binlerce iş fırsatı! Eğer siz de hemen işe başlamak istiyorsanız genel iş başvuru formu için burayı tıklayın, güncel carrefoursa iş ilanlarını ve açık pozisyonları görmek için burayı tıklayınız. Aşağıda yorum yapmayı da unutmayınız!

Bir önceki yazımız olan İspark Personel Alımı 2014 başlıklı makalemizde İspark İnsan Kaynakları İletişim, İspark Ne Kadar Maaş Veriyor? ve İspark Personel Alıyor Mu? hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. nuray 26 Mayıs 2014
  2. tuğçe 16 Haziran 2015
  3. Serkan celik 25 Ocak 2017
  4. Lokman çelik 19 Mart 2017

Cevap Bırakın