İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Beşiktaş Belediyesi Personel Alımı 2017
Yazar: - 23 Ekim 2017
720
0

Beşiktaş belediyesi başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre belediye de çalışmak üzere avukat alımı yapılacaktır.Alım 23 Ekim 2017 Pazartesi ile 01 Kasım 2017 Çarşamba tarihleri arasında olacaktır.Belediye tarafından belirlenilen genel ve özel şartlar aşağıda yer almaktadır. 6(altı) adet avukat alımı yapılacaktır.

Genel Şartlar;

Beşiktaş Belediyesi Personel Alımı 2017  Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden/Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler. – Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. – Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seme Sınavına (KPSS) sonuları geçerli olup, 2016 KPSSP3 sınavından en az 60 puan alan adayların başvuruları kabul edilecektir. – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, nicelik durumu, v.b. durumlarını gösteren belge ve bilgileri talep veren kamu kurum/kuruluşuna istenilen sürede bildireceklerdir. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılaraktır. – Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (niceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden nicelik belge tarihlerine göre talep sayısının katını gemeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gn başvurular kabul edilecektir. – Müracaat tarihleri akışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgc talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. – Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak zere talep sayısının katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgc talebine işverence davet edildikleri halde mcbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işi statüsünde işe yerleşenlerin nicelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. – Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgc taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. AÇIKLAMA: Mali Hizmetler Mdrlğ ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Mdrlğne bir(1), Ruhsat ve Denetim Mdrlğ ile Zabıta Mdrlğne bir(1), Yazı İşleri Mdrlğne bir(1), Hukuki İşleri Mdrlğne (3) kişi istihdam edilmek zere Avukat nvanıyla toplam altı (6) 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında ve ilgili Ynetmelik hkmlerine gre srekli işi istihdam edilecektir. Yaş :01.01.1982 ve sonrası doğumlu olmak.

DİĞER ŞARTLAR: AVUKATLIK RUHSATINA SAHİP OLMAK.

Hukuk fakültesi mezunu olmak ve KPSS 3 sınavından en az 60 puan alma zorunluluğu vardır. En az 2 yıl tecrübe aranmaktadır.

Çalışma Adresi : NİSPETİYE MAH. AYTAR CAD. BAŞLIK SK. NO:1 LEVENT
BEŞİKTAŞ
İSTANBUL / TÜRKİYE

Bir önceki yazımız olan Manisa Kırkağaç Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı başlıklı makalemizde 2017 manisa belediyesi işçi alımı, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

thirteen − 10 =