İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Bellona İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları
Yazar: - 26 Aralık 2013
5.347
4

Bellona her geçen gün bünyesini büyütürken, Bellona çalışma ekibinde yer almak ister misiniz? Bellona kariyer yapmak isteyenler kişiler için hem fırsat hem de imkan sunuyor! Bellonada çalışıp iyi yerlere gelmek isteyen kişilere Bellona gerekli eğitimi vermekte ve hatta kişinin kendini geliştirmesi açısından yurtdışı eğitim desteği de sağlamaktadır. Sizler için Bellona insan kaynaklarıyla görüştük ve Bellona iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler edindik.

Bellona İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Bellonada Çalışmak

Bellona 1997 yılında yatırımlara başlayarak doğru bir büyüme stratejisi içerisinde hareket ederek bugün Kayseri’de 350 bin metre karelik alana ve 191 bin metre karelik kapalı üretim alanına sahiptir ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Bellonanın amacı ise; önce ülkemizden başlamak şartıyla tüm dünyada yeni bir modayı hakim kılmak, evlerin ve ofislerin kısacası tüm mobilya ürünlerinde yeni ve modern bir yapıyı hakim kılmaktır. Bellonanın hedefi ise, mobilya sektöründe dünyanın en iyi 5 markası arasında yer almaktır. 39 ülkeye ihracat yapan Bellona bir dünya markası olma yolundadır. Her geçen gün daha da büyüyüş gösteren bu firmada çalışmak isteyenler Bellona iş ilanlarını takip ederek Bellona iş başvurusu yapmalıdır. 3700’e yakın işçi ve 300’e yakın idari toplam neredeyse 4 bini bulan kişi sayısına iş imkanı sağlayan Bellona aynı zamanda öğrencilere staj imkanı da

Bellona Staj İmkanı

Bellonada çeşitli dallarda stajyerlik yapmak isteyen lise veya üniversite öğrencileri staj başvuru formu doldurarak Bellonanın staj imkanlarından faydalanabilirler.

Bellona İş Başvuru Formu

Bir önceki yazımız olan Civil Çocuk Dünyası İş Başvurusu başlıklı makalemizde ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 4 Yorum Var)
 1. zeynep korkmaz dedi ki:

  işe ihtiyacım var çalışmak istiyorum

 2. ramazan dedi ki:

  çok işe ihtiyacım var allah rızası için

 3. Güler dedi ki:

  Önlisans mezunuyum mağazanızda satış danışmanlığı yapmak istiyorum.

 4. guven dedi ki:

  Bellona deposunda calismak isterim samsun

BİR YORUM YAZ

17 + fifteen =