İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Bank Asya 2014 İş Başvurusu
Yazar: - 13 Aralık 2013
2.067
0

Bank Asya iş başvurusu artık çok kolay! 24 Ekim 1996 tarihinde Türkiye’nin 6. özel bankası olarak faaliyete geçen Bank Asya; faaliyetini bugün sadece Türkiye’de değil dünyanın bir çok yerinde sürdürürken sadece Türkiye genelinde 300’den fazla şubesi mevcuttur. Aynı zamanda Bank Asya personel alımı yaparak bir çok insana da olanaklı iş imkanı sunarak hizmet kalitesini göstermektedir.

Bank Asya 2014 İş Başvurusu

Yurt içinde 500’den fazla ATM’ye sahip olan Bank Asya, aynı zamanda gelişmiş internet bankacılığı ve mobil şube ile müşterilerine anında hızlı işlem olanağı sağlamaktadır.

Bank Asya İş Başvurusu

Bank Asya’da çalışan 5000 kişiden birisi olmak ister misiniz? O halde tam yerindesiniz! Hemen Bank Asya iş başvurusu yaparak sizde çalışma imkanı yakalayın ve Bank Asya’nın çalışanlarına sunduğu mükemmel haklardan faydalanmaya başlayın.

Sizler için Bank Asya insan kaynaklarıyla görüştük ve personel alım şartlarını öğrendik, edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşacak olursak;

Bank Asya İşe Alım Koşulları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak veya yabancı uyruklu iseniz çalışma izninizin olması
  • Üniversiteyi en az 2 yıllık bitirmiş olmak
  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Sicilin temiz olması
  • Kamudan yararlanabiliyor olmak
  • Zorunlu hizmeti bulunmaması
  • Sağlık durumunun tam olması
  • Yapılacak resmi ve sözlü sınavlarda başarılı olmak

Temel şartlar bunlardır. Bank Asya yeni bir personele ihtiyaç duyduğu zaman bunu kendi veya aracı sitelerle duyurur. Deneyimli personellerin işe alım süreci ise, yeni mezunlara göre oldukça daha kolay. Daha detaylı bilgilendirme istiyorsanız Bank Asya İşe Alım Süreci sayfası için burayı tıklayın veya insan kaynaklarıyla görüşmek için (216) 633 50 00 numarasını arayın.

Bir önceki yazımız olan Akbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2014 başlıklı makalemizde Akbank Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

16 − one =