Atv Personel Alımı ve İş Başvurusu

Özellikle son zamanlarda dizileriyle çok fazla izlenilen kanal haline gelen ATV’de çalışmak ister misiniz? Eğitimli ve düzgün personele ihtiyaç duyan bu ekipte yer almak için ATV iş başvuru formu doldurmanız yeterlidir. 1993’e kadar uzanan geçmişiyle ve bugün Kim Milyoner Olmak İster programı, Karadayı ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisi gibi ve saymakla bitmeyecek kadar Türkiye’nin en iyilerini çatısı altında barındıran ATV’nin genişleyen kadrosunda yer almak, kariyer yapmak kesinlikle sizler için mükemmel olacaktır.

Sizlere bilgi verebilmek amacıyla ATV insan kaynaklarıyla görüştük ve hem ATV hakkında bilgiler edindik hem de ATV’de çalışmak isteyenler için bilgiler edindik. ATV 1993 yılında Dinç Bilgin tarafından kurulmuş ve günümüzde Kalyon Grup’a bağlı bir TV kanalıdır. Doksanlar, Huzur Sokağı, Karadayı, Kurtlar Vadisi Pusu, ve Ben Onu Çok Sevdim gibi dizileri ve en önemlilerinden birisi de Kim Milyoner Olmak İster gibi yıllardır Kenan Işık’la oynayan bir yarışma programı ATV’de yayın yapmaktadırlar.

ATV Personel Alımı

“Dizi ATV’de İzlenir” sloganıyla son yıllarda en kaliteli yayını yapan kanal haline gelen ATV’nin kadrosunda yer almak isteyenlerin doğrudan başvuracağı yer ise ATV insan kaynaklarıdır. ATV’nin amacı büyüyen kadrosuna sıradan insanlar değil, daima farklı insanlar almaktır. Çünkü kaliteli bir yükselişin arkasında daima kaliteli insanların olduğuna inanan bir kanaldır ATV. Çok yetersiz kaldığınızı düşünüp başvurmamazlık yapmayın sakın çünkü ATV aynı zamanda personeli kendi programlarına göre eğitmekte ve yetiştirmektedir.

ATV insan kaynaklarıyla görüşmek için aşağıdaki iletişim yöntemlerini kullanınız.

Adres: TOPRAK CENTER – GÖRSEL MEDYA / ATV, IHLAMUR YILDIZ CAD. NO:10 34353 BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
Telefon: 0 216 474 20 20

Bir önceki yazımız olan Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Personel Alımı başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: (11)
ibrahim AKPINAR

Yorumları Görüntüle

 • HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM LİSANS MEZUNUYUM İŞ ARIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 • Selamlar. Ben, Azerbaycan Güzel Sanatlar Televizyon Yönetmenliği, Eşim Aynı üniversitenin Sinema ve Tiyatro Oyunculuğu bölümünden mezunuz. 1 yıldır İstanbul'da ikamet etmekteyiz. Genel olarak sanat ve sanat bilimi üzerine geniş bilgi ve tecrübeye sahibiz. Birçok proje ve yeni düşüncelere sahibiz. Gerek Türkiye, gerek Azerbaycan ve gerekse dünya kültürü ve sanatı üzerine geniş bilgi ve görüşe sahibiz. Sizinle çalışmayı çok arzuluyoruz. İyi çalışmalar diliyoruz.

 • Ben Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü mezunuyum.Bu yıl mezun oldum.Daha önce Star Tv, Kanal D ve CNN TÜRK’de staj yaptım.
  CNN TÜRK stajından sonra sözleşmeli olarak Kurumsal İletişim bölümünde Editör Asistanı olarak çalıştım. Üniversiteyi kazandıktan sonra işten ayrıldım. Fotoğrafçılık, Editör Asistanlığı ve Grafik Tasarım alanında deneyimlerim var. Sizinle kendimi daha çok geliştirmek ve aktif olarak çalışmak istiyorum,Şimdiden teşekkürler.

 • selam ben ist.ünv. iletişim 3 sınıf terkim ama erzurum da basın sektöründe altı yıllık tecrübem var şimdi istanbula göç ettim ve iş arıyorum muhabir olarak muhabir ihtiyacınız varsa talibim iletişim

 • MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR LİSESİ SİNEMA TV BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.HALEN AYDIN ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ SİNEMA TV BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM.KISA FİLM VE ANİMASYON DALINDA BİRÇOK BİRİNCİLİKLERİM VAR. ACAYİP MEDYA YAPIM ŞİRKETİNDE KURGU MONTAJ ÇALIŞMALARINDA 2 YIL DENEYİMİM VAR.
  Kullanmaya hakim olduğum programlar:
  -Edius
  -Adobe Premiere
  -Adobe After Effects
  -Adobe Photoshop

  ve diğer kurgu (Final cut vb.) programlarını da kullanmışlığım var.En kısa zamanda geri dönüşünüzü bekliyorum.

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

9 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

2 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

2 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

2 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

2 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

2 sene önce

This website uses cookies.