1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kuruluşu gerçekleşen Arçelik, bugün bir dünya markası olma özelliğini taşımaktadır. Henüz kurulduğu ilk yıllardan itibaren büyük ilgi gören Arçelik, dünya devlerine rakip olmaya adaydı. Bugün binlerce çalışanı ve milyonlarca müşterisiyle tam anlamıyla bir marka olan Arçelik’te siz de çalışmak ister misiniz? O halde sizler için 2015 yılına ait Arçelik iş ilanlarını paylaşarak Arçelik iş başvurusu konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Arçelik İş Başvurusu ve İş İlanları

Beyaz eşya sektöründe ülkemizin öncüsü olan Arçelik, her geçen gün kalitesini arttırarak piyasasını güçlendirmeye devam etmektedir. 1993 yılına kadar bulaşık makinesi üretimine geçebilen Arçelik, günümüzde harika teknolojisiyle olağanüstü makineler üretmeye ve bu yolda yeni çalışma arkadaşları aramaya da devam etmektedir. Eğer siz de Arçelik kadrosuna katılmayı istiyorsanız, tek yapmanız gereken Arçelik’in resmi web sitesinden açık pozisyonları takip etmek, ilgi çekici bir CV doldurup iş başvurusunda bulunmak.

Eğer her hangi bir pozisyona başvuruda bulunmak istemiyorsanız alternatif olarak genel iş başvurusunda bulunabilir ve kendinizi tanıtarak yapabileceğiniz işleri dile getirebilirsiniz. Başvuruda bulunmanız durumunda belli bir süre sonra size geri dönüş yapılacaktır.

Arçelik ayrıca personellerine çeşitli haklar ve ayrıcalıklar tanımaktadır. Çalışma yılına ve tecrübesine yıllık izinler, ücretlendirme değişmektedir. Ayrıca her çalışanına özel sigorta yaptırmaktadır.

Arçelik iş ilanlarını görmek ve iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Türkiye Personel Alımı 2015 başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

Yorumları Görüntüle

  • Büyük fırmağa çalışamk isterim çalıştığım iş mobilya satış ve imalat

  • 7 yıllık satış deneyimime dayanarak
    Yaptığım satışlarım ve müşteri ptonsiyelimle kendime güveniyorum
    Kayışdağı mah.atasehir

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

5 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.