Ankamall AVM Eleman Arayan Mağazalar 2015

Ankamall Alışveriş Merkezi 1999 Yılında Ankara Migros Alışveriş Merkezi ismi ile açılıp , 2004 yılı içerisinde Ankamall adıyla çalışmalarına devam eden bir alışveriş merkezidir. Ankamall Alışveriş Merkezi 175bin Metrekare ve 300 den fazla mağaza sayısına ulaşmıştır. 6bin araç kapasiteli otoparka sahip olan Ankamall Alışveriş Merkezi , bünyesinde 5 yıldızlı bir oteli de barındırmaktadır.

Ankamall Avm İş Başvuru Formu

Akköprü semtinde bulunan Ankamall Alışveriş Merkezi , 300 den fazla mağazayı bünyesinde barındırmaktadır. 100.000 metrekaredan fazla kiralanabilen alana sahip olan alışveriş merkezi , aynı zamanda 10 sinema salonu ve çocuklar için de oyun alanıyla hergün gündüz 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet vermektedir.

Mağaza bünyesindeki 11 bin metrekarelik alana sahip Koçtaş , 9bin metrekarelik alana sahip Migros , 5bin metrekarelik bimeks mağazaları alışveriş merkezinin en büyük mağazalarıdır. Daha önce yayınladığımız ilanlar arasından koçtaş iş ilanı için buraya ve migros iş ilanı içinde buradan,  iş başvurularında bulunabilirsiniz.

Bu mağazaların haricinde , Ankamall Alışveriş Merkezinde başlıca mağazalar : Boyner , H&M, Flo, Nike , Adidas , İntersport , Zara, Bershka , Deichman , Ykm Sport , Turkcell , Vatan Bilgisayar, Teknosa  ve bir çok mağaza ziyaretçileri ile buluşuyor.

Ankamall Alışveriş Merkezinde faaliyet gösteren firmaların tamamını incelemek ve uygun gördüğünüz mağazaya CVniz ile başvuruda bulunmak için lütfen buraya tıklayınız. Alışveriş merkezinde faaliyet gösteren firmalar ile ilgili  en uygun ve güncel iş ilanlarını web sitemiz üzerinden de takip edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

2 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.