Kategoriler Genel İş İlanları

Altur Turizm İş Başvurusu 2014

Altur Turizm, yıllardan beridir markalaşmış varlığını ve faaliyetini sürdürürken büyüyüş göstermekte ve yeni elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Altur Turizm genel olarak taşımacılık yapar ve okul, iş ve özel servis gibi alanlarda hizmet verir.  Günde ortalama 8000 araç ile yaklaşık 200 bine yakın kişiye servis imkanı sunan Altur Turizm’in bu geniş kadrosunda siz de yer almak istiyorsanız hemen Altur Turizm iş başvuru formu doldurun!

Altur Turizm, Türkiye’nin önde giden taşımacılık şirketleri arasında belki de liderliği taşımaktadır. Özellikle uzun vadeli iş arayanlarla çalışmak isteyen Altur Turizm, çalışanlarına çeşitli haklar, imkanlar ve sosyal faaliyetler sunmaktadır. Ayrıca Altur Turizm, kendileriyle uzun zaman çalışmış ve güvenilir olan kişileri üst makamlarda görevlendirmişlerdir.

Altur Turizm insan kaynakları

Sizler için Altur Turizm insan kaynaklarıyla görüştük ve çalışma olanakları, iş başvuru süreci hakkında detaylı bilgiler edindik. Online iş başvuru imkanı sağlayan Altur Turizm başvurunun ardından gönderdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizi inceler ve eğer uygun görürse görüşmelere çağırır. Performans yeterliliği kontrol edilir ve duruma göre eğitim de verilir. “En büyük sermayemiz, çalışanımız” sloganıyla adımlarını atan Altur Turizm, çalışanlarına oldukça fazla değer verir bu nedenle bugün büyük bir kadroya sahiptir.

Altur Turizm iş başvurusu için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bellona İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

Yorumları Görüntüle

  • 2005 model renault master 16+1 servis aracım var
    Uzun yıllardır hep servis çektim. Ve altur firmanizla 2 veya 3 yıl çalıştım. Şuanda çok acil işe ihtiyacım var.yardimci olursaniz sevinirim. Sizin gibi guvenilir bir firmayla çalışmak isterim.

  • servis şöförlüğü yaptım emekliyim c sınıfı ehliyetim var sarıyer tarabya oturuyorum

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

6 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.