Altur Turizm İş Başvurusu 2014


Altur Turizm, yıllardan beridir markalaşmış varlığını ve faaliyetini sürdürürken büyüyüş göstermekte ve yeni elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Altur Turizm genel olarak taşımacılık yapar ve okul, iş ve özel servis gibi alanlarda hizmet verir.  Günde ortalama 8000 araç ile yaklaşık 200 bine yakın kişiye servis imkanı sunan Altur Turizm’in bu geniş kadrosunda siz de yer almak istiyorsanız hemen Altur Turizm iş başvuru formu doldurun!

Altur Turizm İş Başvurusu 2014


Altur Turizm, Türkiye’nin önde giden taşımacılık şirketleri arasında belki de liderliği taşımaktadır. Özellikle uzun vadeli iş arayanlarla çalışmak isteyen Altur Turizm, çalışanlarına çeşitli haklar, imkanlar ve sosyal faaliyetler sunmaktadır. Ayrıca Altur Turizm, kendileriyle uzun zaman çalışmış ve güvenilir olan kişileri üst makamlarda görevlendirmişlerdir.

Altur Turizm insan kaynakları

Sizler için Altur Turizm insan kaynaklarıyla görüştük ve çalışma olanakları, iş başvuru süreci hakkında detaylı bilgiler edindik. Online iş başvuru imkanı sağlayan Altur Turizm başvurunun ardından gönderdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizi inceler ve eğer uygun görürse görüşmelere çağırır. Performans yeterliliği kontrol edilir ve duruma göre eğitim de verilir. “En büyük sermayemiz, çalışanımız” sloganıyla adımlarını atan Altur Turizm, çalışanlarına oldukça fazla değer verir bu nedenle bugün büyük bir kadroya sahiptir.

Altur Turizm iş başvurusu için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bellona İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları başlıklı makalemizde Bellona 2014 İş Başvurusu, Bellona İş İlanları 2014 ve Bellona Staj Başvuru Formu hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. osman nuri sari 15 Temmuz 2014
  2. Rasul 9 Aralık 2014
  3. ridvan erman 10 Aralık 2014

Cevap Bırakın

10 + 13 =