İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
2020 Pomem Polis Online Başvuru Formu ve Sonuçları
Yazar: - 13 Mayıs 2020
95
0

Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet adresi üzerinden çok mühim bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda 7 bin polis alımı kapsamında 26. devre POMEM imtihan neticelerinın adayların erişimine açıldığı ifade edildi.

Aşağıdaki link üzerinden T. C. Kimlik Numaranız ve şifreniz ile neticelerinızı sorgulayabilirsiniz.

Polis Akademisi Tarafından Yayımlanan Duyuru

26. Dönem POMEM Giriş Sınavı neticeleri açıklanmıştır. Adaylara neticeler, posta yolu ile ya da başka etkileşim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen neticeler tebligat niteliğindedir.

Yedek planlamalara dair neticeler da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak plan edilen adaylara posta yolu ile ya da başka etkileşim araçlarıyla rastgele bir açıklamada  bulunulmayacaktır. Bu amaçla imtihan sonunda yedek olarak tespit edilen adayların yapılacak yedek planlamalar ile alakalı olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.

Sınav Sonuçları İçin TIKLAYIN.

Bir önceki yazımız olan Tarım ve Orman Bakanlığı İş Başvuru Formu başlıklı makalemizde 2020 tarım bakanlığı iş başvurusu nasıl yapılır, 2020 tarım bakanlığı personel alımı ve tarım ve orman bakanlığı iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

18 − two =