İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
2016 Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı
Yazar: - 13 Mart 2016
3.719
0

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ; donanma komutanlığı , kuzey deniz saha komutanlığı , güney deniz saha komutanlığı ve deniz eğitim öğretim komutanlığı olmak üzere 4 ast komutanlıktan oluşmaktadır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ülkemizin denizlerden gelecek karşı tehditlere karşı denizlerimizin savunulması ile deniz alakalı menfaatlerin konunmasını ve gözetilmesini sağlamaktadır. Kendi bünyesinde denizcilik bilinci ile yüksek personel yetiştirebilen Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2016 yılı içerisinde Uzman erbaş alımları yapacakır.

2016 Yılı 1. Dönem Uzman erbaş alımları için başvurular 22 şubat 2016 ile 20 Mart 2016 tarihleri arasında bu linkten yapılacaktır.

Uzman erbaş alımı için başvuru yapmadan önce aranılan şart ve kriterler için bilgilendirme klavuzunu okumanızda büyük fayda görmekteyiz.

2016 yılı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 1. dönem uzman erbaş alımları bilgilendirme klavuzuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Alım yapılacak sınıf ve branşlar :

2016 Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı

Bir önceki yazımız olan Vakıf Katılım Bankası 2016 İş İlanı başlıklı makalemizde 2016 vakıf katılım, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

nineteen − seven =