İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
2015 Mübaşir Alımları ve Başvuruları
Yazar: - 27 Aralık 2014
2.829
0

Adalet Bakanlığınca yapılan açıklamaya göre Adli ve İdari Yargıda çalıştırılmak için 15 Kadrolu , 798 Sözleşmeli olmak üzere toplamda 813 Mübaşir Alımı yapılacaktır.

Toplam 813 Mübaşir alımı için başvurular 26 Ocak 2015 Pazartesi günü başlayıp ,  6 Şubat 2015 Tarihinde sona erecektir. Sözlü sınava kalmaya hak kazanan adaylar , 16 Mart 2015 Pazartesi günü saat 09:00 da sözlü sınava çağrılacaktır.

Mübaşir Alımları Başvuru Formu

Başvuru için gerekli belgeler:

-Başvuru formu,
-Öğrenim belgesi ,
-KPSS-2014 sınav sonuç belgesi,
-Adayların eşlerinin iş durumlarına ilişkin dilekçe şeklinde beyan,
-Sözlü sınava katılmaya hak kazananlar ayrıca, Arşiv Araştırması Formunu ibraz etmek zorundadırlar.

Not: Kadrolu mübaşirlik sınavına başvuran adaylar, aynı komisyon içerisinde yapılacak sözleşmeli mübaşirlik sınavına, sözleşmeli mübaşirlik sınavına başvuran adaylar aynı komisyon içerisinde yapılacak kadrolu mübaşirlik sınavına başvurabileceklerdir.

Ancak, kadrolu ve sözleşmeli mübaşirlik için açılan sınavlara başvuracak adaylar; destek personeli (kaloriferci) alımlarına ,teknisyen pozisyonları ile kadrolu şoförlük alımlarına , kadrolu ve sözleşmeli zabıt kâtipliği sınavlarına başvuramayacaklardır.

2015 Ocak ayı içerisinde yapılacak Mübaşir Alımlarına ilişkin başvuru formunu bu klavuzdan temin edebilirsiniz.  Atamalar ile ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için web sitemizi takip etmeyi unutmayın.

 

Bir önceki yazımız olan İcra Katibi Personel Alımı 2015 başlıklı makalemizde 150 icra katibi alımı, 150 icra katip alımı ve 2015 icra katipliği hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

sixteen − 9 =