"Enter"a basıp içeriğe geçin

Tansaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’de marketler zincirinde adını duyurmuş olan Tansaş personel alımı yapmaya hızla devam ediyor. Tansaş iş başvurusu hakkında bilgi edinmek isteyenler için Tansaş insan kaynakları ile görüşerek iş başvuruları hakkında çeşitli sorular sorduk. Bu iş ilanında sizlerle Tansaş iş başvurusu hakkında bilgi vererek, Tansaş iş ilanlarını paylaşacağız ve Tansaş iş başvuru formu doldurmanızı sağlayacağız.

Tansaş Güncel Personel Alımı 2014

İlk şubesini 1976 yılında İzmir’de açan Tansaş, yakın bir zamanda mağaza sayısını arttırarak büyük bir yol katetmiştir. 2005’de Migros’un bünyesine geçen Tansaş, bugün hâlâ Migros’un çatısı altında barınmakta ve müşterilerine Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermektedir. Ege ve Akdeniz bölgelerinde yoğun olmak üzere toplam 300’e yakın şubesi bulunan Tansaş’ta siz de çalışmak, yeni işinize sahip olmak ister misiniz?


İdari kadro, mağaza yönetim kadrosu ve mağaza personel kadrosu şeklinde 3 farklı başlık altında iş başvurusu gerçekleştirebileceğiniz Tansaş’ta iş başvurunuzu gerçekleştirerek en yakın zamanda yeni işinize başlayabilirsiniz!

Tansaş ve Migros İş Başvurusu Yapma

Türkiye genelindeki tüm Migros ve Tansaş şubelerine hemen hemen her pozisyonda işçi alımı gerçekleştiren marketler zinciri internet siteleri üzerinden yayınladıkları güncel iş ilanları ve açık pozisyonlara başvuru gerçekleştirerek anında işe başlayabilirsiniz! Aynı zamanda stajyer öğrencilere de staj imkanı sağlayan Migros ve Tansaş’ta staj dönemi boyunca stajınızı tamamlamak için en yakın zamanda Tansaş – Migros insan kaynakları departmanı ile görüşünüz. Migros ve Tansaş iş ilanlarını görmek ve anında iş başvurusu gerçekleştirmek için burayı tıklayınız.3 Yorum

  1. sadullah akdemir sadullah akdemir

    d sınıfı ehliyetim var src 2 4 var psiko teknik var uzun yol şöförlüğü yaptım 3 sene 38 yaş 1 çocuk babasıyım şöför olarak çalışmak istiyorum

  2. sevda kirbas sevda kirbas

    Temixlik isi ariyorum deneyimliyi egitimci personelim

  3. osman zeki özece osman zeki özece

    acilen işe ihtiyacım var saygılarımla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir