Ana Sayfa / Genel İş İlanları / Shell Personel Alımı 2014

Shell Personel Alımı 2014

Siz değerli ziyaretçilerimize çeşit çeşit iş fırsatları sunmaya devam ediyoruz. Dünyanın önde gelen enerji firmalarından biri olan Shell personel alımı gerçekleştirerek büyümeye devam ediyor. Bugün Türkiye’nin dört bir yanında istasyonu bulunan Shell’de siz de çalışmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz çünkü Shell iş başvurusu hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Shell İş Başvuru Formu

1923 yılından beridir Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Shell, bugün “Enerji ve Gaz”, “Arama ve Üretim”, “Havacılık Satışları”, “Kimya Satışları” ve “Denizcilik Satışları” alanlarında hizmetlerini sürdürmektedir. 1000’den fazla istasyon ve bir o kadar da personel sayısıyla Türkiye’de ki faaliyetlerini sürdüren Shell, Türkiye’nin lider firmaları arasında yer almaktadır.


Shell’de çalışmak çok kolay! Shell sizlere kariyer fırsatları sunmaya devam ediyor. Ticari ve Teknik Kariyer başlığı altında topladığı iş pozisyonları ile sizlere iş fırsatları sunmaya devam ediyor. Shell’de çalışabileceğiniz bazı pozisyonlar aşağıdaki gibidir.

 • Muhasebe
 • İnsan Kaynakları
 • Bilgi İşlem
 • Satış ve Pazarlama
 • Varlık Bakım Mühendisliği
 • Rezerv/Petrol Mühendisliği
 • Üretim Teknolojisi
 • Ürün/Süreç Araştırmaları
 • Jeoloji/Jeofizik

shell
ve daha nice iş pozisyonu mevcut. Öğrenciler ve stajyerler için de çeşitli iş imkanları tanıyan Shell, yepyeni iş fırsatları tanımaya devam ediyor.  Eğer siz de Shell’de çalışmak istiyorsanız buraya tıklayarak Shell kariyer sayfasına ulaşabilirsiniz.


hakkında ibrahim AKPINAR

Ayrıca kontrol et

adalet-bakanlığı1-310x165

Adalet Bakanlığı 1344 Personel Alımı 2018

Adalet bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 21 Mayıs-11 Haziran 2018 tarileri arasında adalet bakanlığında sözleşmeli çalışacak …

3 yorumlar

 1. d sınıfı ehliyetim src 2 4 psiko teknik var 3 sene uzun yol çalıştım sizinle şöför olarak çalışmak istiyorum saygılarımla

 2. MERHABA 27 YASIDAYIM ERZURUMLUYUM. E+D+G 5 YILLIK DENEYIMLI ŞÖFORUM. SRC1 SRC2 SRC3 SRC4 BELGELRIMDE VAR. SRC 5 BELGESINIDE ALACAM . SIZINLE CALISMAK ISTIYORUM

 3. merhaba ben kayseri de ikamet ediyorum e sinifi ehliyet ve src3 brlgem var 5yil milangazda dolum operatoru olarak calistim 7yil uzunyola calistim sizlerle calismak istiyorum degerlendirir ideniz sevinirim tesekkurler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir