Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı ve BaşvurularıMilli Savunma bakanlığı bünyesinde çalışacak Lise ve ön lisans mezunu toplamda 42 personel alımı yapacağını duyurdu.Alımların yapılacağı bölümler; Elektrik Elektronik,Makine,Metal işleri,Motor bölümü gibi birçok bölüme Ankara da çalışmak üzere antlaşmalı personel alımı gerçekleştirecektir. ANT Başkanlığı tarafından istihdam sağlanacak listeyi aşağıdan detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

S.No Talebi Alan İl Şube

Müdürlüğü

Talebi Veren Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü

Sayısı

Çalıştırılacağı İşyeri Eğitim Durumu Bölümü Aranan Diğer Nitelikler
1 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Şoför 2 ANT Batı Bölge Müdürlüğü Ekip Şoförleri ESKİŞEHİR Lise ve dengi okul mezunu olmak Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
2 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 1 ANT Batı Bölge Müdürlüğü Elektronik Kumanda Ekibi ESKİŞEHİR önllsans mezunu olmak Elektrik-Elektronlk Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak
3 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Şoför 1 ANT Batı Bölge Antalya İşletme Müdürlüğü ANTALYA Lise ve deng, okul mezunu olmak Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engel] bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC’5 belgesine sahip olmak.
4 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 1 ANT Batı Bölge Antalya İşletme Müdürlüğü TF-6 Tank çiftliği

ANTALYA

Lise ve dengi okul mezunu olmak Motor Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak
5 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 1 ANT Batı Bölge Antalya İşletme Müdürlüğü TF-6 Tank Çiftliği ANTALYA Lise ve dengi okul mezunu olmak Metal İşleri Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı işlerde çalışmasında engeli bulunmamak
6 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 1 ANT Batı Bölge Antalya İşletme Müdürlüğü TF-6 Tank Çiftliği ANTALYA önllsans mezunu olmak Makine Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak.seyahat engeli bulunmamak.
7 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 1 ANT Batı Bölge Antalya İşletme Müdürlüğü AE-3 Dağnahlyesl Pompa İstasyonu ANTALYA önllsans mezunu olmak Elektrik-Elektronlk Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
8 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Kalifiye işçi 1 ANT Batı Bölge Antalya İşletme Müdürlüğü AE-3 Dağnahlyesl Pompa İstasyonu ANTALYA Lise ve dengi okul mezunu olmak Makine Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
S.No Talebi Alan İl Şube

Müdürlüğü

Talebi Veren Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü

Sayısı

Çalıştırılacağı İşyeri Eğitim Durumu Bölümü Aranan Diğer Nitelikler
9 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Şoför 1 ANT Batı Bölge Antalya İşletme Müdürlüğü AE-4 Çeltikçi Pompa İstasyonu BURDUR Lise ve dengi okul mezunu olmak Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
10 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Şoför 1 ANT Batı Bölge Balıkesir İşletme Müdürlüğü BALIKESİR Lise ve dengi okul mezunu olmak Tehlikeli ve Çok Tehlikeli işler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
11 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Kalifiye İşçi 1 ANT Batı Bölge Balıkesir işletme Müdürlüğü TF-15 Balıkesir Tank Çiftliği BALIKESİR Lise ve dengi okul mezunu olmak Metal işleri Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
12 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 1 ANT Batı Bölge Balıkesir İşletme Müdürlüğü TF-32 Edincik Tank Çiftliği BALIKESİR önlisans mezunu olmak Makine Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
13 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Kalifiye İşçi 1 ANT Batı Bölge Balıkesir İşletme Müdürlüğü TF-32 Edincik Tank Çiftliği BALIKESİR Lise ve dengi okul mezunu olmak Metal işleri Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
14 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 1 ANT Batı Bölge Balıkesir İşletme Müdürlüğü Bandırma Hava Meydanı BALIKESİR Önlisans mezunu olmak Makine Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli işler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
15 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Kalifiye İşçi 1 ANT Batı Bölge İstanbul İşletme Müdürlüğü TF-18 İzmit Tank Çiftliği KOCAELİ önlisans mezunu olmak Motor Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak
S.No Talebi Alan İl Şube

Müdürlüğü

Talebi Veren Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü

Sayısı

Çalıştırılacağı İşyeri Eğitim Durumu Bölümü Aranan Diğer Nitelikler
16 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Kalifiye İşçi 1 ANT Batı Bölge İstanbul İşletme Müdürlüğü İÇ-2 Denizli Pompa İstasyonu KOCAELİ Lise ve dengi okul mezunu olmak Elektrlk-Elektronlk Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak
17 Ankara il Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Kalifiye İşçi 1 ANT Batı Bölge Gelibolu işletme Müdürlüğü TF-36 Saros Tank Çiftliği ÇANAKKALE Lise ve dengi okul mezunu olmak Metal İşleri Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
18 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Şoför 1 ANT Batı Bölge Gelibolu İşletme Müdürlüğü TF-36 Saros Tank Çiftliği ÇANAKKALE Lise ve dengi okul mezunu olmak Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
19 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Şoför 1 ANT Batı Bölge İzmir işletme


Müdürlüğü TF-14 çiğli Tank Çiftliği İZMİR

Lise ve dengi oku, mezunu olmak Tehlikeli ve Çok Tehlike!, İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
20 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 1 ANT Batı Bölge İzmir İşletme

Müdürlüğü TF-14 Çiğli Tank Çiftliği İZMİR

Önlisans mezunu olmak Makine Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engel, bulunmamak.
21 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 1 ANT Batı Bölge İzmir İşletme

Müdürlüğü çiğli Hava Meydanı İZMİR

önllsans mezunu olmak Motor Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
22 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Kalifiye İşçi 1 ANT Batı Bölge İzmir İşletme

Müdürlüğü TF-37 Aliağa Tank Çiftliği İZMİR

önlisans mezunu olmak Makine Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
S.No Talebi Alan II Şube

MUdürlüğU

Talebi Veren Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü

Sayısı

Çalıştınlacağı İşyeri Eğitim Durumu Bölümü Aranan Diğer Nitelikler
23 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Şoför 2 ANT Batı Bölge Ankara İşletme Müdürlüğü TF-10 Sincan Tank Çiftliği ANKARA Lise ve dengi okul mezunu olmak Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
24 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Şoför 1 ANT Doğu Bölge İskenderun İşletme Müdürlüğü İB-2 Sarısek! Pompa istasyonu HATAY Lise ve dengi okul mezunu olmak Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
25 Ankara II Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Şoför 1 ANT Doğu Bölge İskenderun İşletme Müdürlüğü TF-1 İskenderun Tank

Çiftliği HATAY

Lise ve dengi okul mezunu olmak Tehlikeli ve Çok Tehlikeli işler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
26 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Şoför 1 ANT Doğu Bölge İskenderun İşletme Müdürlüğü TP-35 Osmaniye Tank

Çiftliği OSMANİYE

Lise ve dengi okul mezunu olmak Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
27 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Kalifiye İşçi 1 ANT Doğu Bölge İskenderun İşletme Müdürlüğü TF-35 Osmaniye Tank

Çiftliği OSMANİYE

Lise ve dengi okul mezunu olmak Metal işleri Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
28 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 1 ANT Doğu Bölge İskenderun İşletme Müdürlüğü TF-35 Osmaniye Tank

Çiftliği OSMANİYE

önlisans mezunu olmak Motor Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak.seyahat engeli bulunmamak.
29 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 2 ANT Doğu Bölge Malatya İşletme MUdürlüğU TF-26 Akgedlk Tank Çiftliği SİVAS Önllsans mezunu olmak Elektrik-Elektronlk Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
S.No Talebi Alan İl Şube

Müdürlüğü

Talebi Veren Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü

Sayısı

Çalıştırılacağı İşyeri Eğitim Durumu Bölümü Aranan Diğer Nitelikler
30 Ankara İl MUdUrlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 1 ANT Doğu Bölge Malatya İşletme Müdürlüğü İB-5 Gölbaşı Pompa İstasyonu ADIYAMAN Lise ve dengi okul mezunu olmak Metal işleri Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı işlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
31 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 1 ANT Doğu Bölge Diyarbakır İşletme Müdürlüğü TF-4 Diyarbakır Tank Çiftliği DİYARBAKIR Lise ve dengi okul mezunu olmak Metal İşleri Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren Eşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
32 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Kalifiye İşçi 1 ANT Doğu Bölge Diyarbakır İşletme Müdürlüğü TF-38 Diyarbakır Tank

Çiftliği DİYARBAKIR

Lise ve dengi okul mezunu olmak Makine Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
33 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Şoför 1 ANT Doğu Bölge Diyarbakır İşletme Müdürlüğü TF-38 Diyarbakır Tank

Çiftliği DİYARBAKIR

Lise ve dengi okul mezunu olmak Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
34 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 1 ANT Doğu Bölge Diyarbakır İşletme Müdürlüğü İB-8 Ergani Pompa

İstasyonu DİYARBAKIR

önllsans mezunu olmak Makine Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
35 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Teknisyen 1 ANT Doğu Bölge Diyarbakır İşletme Müdürlüğü TF-5 Batman Tank Çiftliği BATMAN önllsans mezunu olmak Makine Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı işlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
36 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Şoför 1 ANT Doğu Bölge Diyarbakır İşletme Müdürlüğü TF-5 Batman Tank Çiftliği BATMAN Lise ve dengi okul mezunu olmak Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
S.No Talebi Alan İl Şube

MUdUrlüğU

Talebi Veren Kamu Kuruluşunun Adı Meslek Adı İşgücü

Sayısı

Çalıştırılacağı İşyeri Eğitim Durumu Bölümü Aranan Diğer Nitelikler
37 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Şoför 1 ANT Doğu Bölge Erzincan İşletme Müdürlüğü ERZİNCAN Lise ve dengi okul mezunu olmak Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
38 Ankara İl Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Şoför 1 ANT Doğu Bölge Elazığ İşletme Müdürlüğü ELAZIĞ Lise ve dengi okul mezunu olmak Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak, en az E sınıfı ehliyet ve SRC-5 belgesine sahip olmak.
39 Ankara il Müdürlüğü MSB ANT BAŞKANLIĞI ANKARA Kalifiye İşçi 1 ANT Doğu Bölge Elazığ İşletme Müdürlüğü EM-2 Kovancılar Pompa İstasyonu ELAZIĞ önllsans mezunu olmak Makine Bölümü Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Yönetmeliği kapsamına giren İşlerde ve vardiyalı İşlerde çalışmasında engeli bulunmamak,seyahat engeli bulunmamak.
TOPLAM: 42

 

 

Aklınıza takılan soruları yorum yaparak sorabilirsiniz.Diğer güncel iş ilanlarına ana sayfamızdan bakabilirsiniz.


Gelen Aramalar:https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1837 _xYAgMtY0fdNpyM0Yks7l76jM-w3xT_38lbQbf9nEqAwQKyfSNc5Ca9eSvZm5hrO 3bd34f520c9de975e0bc3ee8a860393d012ca1e2&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1), https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1826 YLe_6eF_CZeyz99kjrUf88KFndW-ZOaYF-q7btkEdB3yPCkDqR0RpFHdq60QazKH 818219a004893e920e1de13a91aa33c5cecbbf9e&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1), https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1827 Gt_WSStnonnRXEum8f01u2V5d-3kbNMO9ski8TQ65h0H-m2tQ5KWIX-0pkVnX8rs 364b3439c968815a0baaf481b294f3ed14c3b346&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1), https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1828 nxhMZJwaXXqFp9oy4Lm-Rsq3qEkJzBMJ9-PgFoQ-XYGFggvj0UyIaQ-7ShXaxzEY 6ca67a14058e1891fca10bf0ae3e9dd9c446d6e0&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1), https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1829 WDE8At6U0vGMLLncyQ6zybBuIj8WzVHIRaxX7exw4yOqdVUOS8Y2sHnEwHg7qlMW 5fb343b9ff9bfcdb262a7ad52b628d3de356fb4e&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1)

Latest Comments

  1. abbas 16 Şubat 2018

Cevap Bırakın