"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kuveyt Türk Katılım Bankası İş Başvurusu 2014

20 yılı aşkın süredir bankacılık faaliyetini sürdüren Kuveyt Türk katılım bankası, son yıllarda sektördeki yerini büyüterek adını daha fazla duyurmayı başarmış ve bugün  Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer almaktadır. Hızla büyüyen Kuveyt Türk, yeni şubeler açtıkça hızla personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor.

Eğer siz de Kuveyt Türk katılım bankasında çalışmak istiyorsanız en yakın zamanda Kuveyt Türk iş başvuru formu doldurarak CV bırakabilirsiniz. Kuveyt Türk iş başvurusu hakkında sizlere detaylı bilgileri bu iş ilanında aktaracağız.


Kuveyt Türk Personel Alımı 2014

1989 yılında ilk temeli atılan Kuveyt Türk, 1999 yılında tam anlamıyla banka kapsamına girmiş ve faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmüş ve 2006 yılında ünvanını “Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.” olarak değiştirmiştir. Gelirlerinin sadece %62’si Kuveyt Türk’e aittir. Geriye kalan hisseler, Kuveyt devletine, İslam kalkınma bankası ve vakıflar genel müdürlüğü gibi yerlere dağılmaktadır.

Kuveyt Türk katılım bankası, Gebze’de açılan yeni merkez ve Gayrettepe’de bulunan merkez binasıyla şu an hizmet vermektedir. Çalışanlarına en iyi ortamı ve başarılı bir kariyer hayatı sunan Kuveyt Türk’te siz de yerinizi almak istiyorsanız hemen Kuveyt Türk güncel iş ilanlarına bakarak iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Güncel iş ilanlarını görmek ve iş başvurusu gerçekleştirmek için tıklayınız.3 Yorum

  1. aysu aysu

    merhabalar trabzonda ikamet etmekteyim . erzurum atatürk üniversitesi büro yönetimi ve sekreterlik önlisans bölümünden mezun oldum .İktisat fakültesinide açıktan tamamlayarak dört yıllık iktisat fakültesi mezunuyum.aldığım sertifikalar güvenlik, yabancı dil, ve bilgisayar sertifikasıdır .üç yıl ücretli öğretmenlik yaptım kuveyt türk bankasında çalışmak istiyorum . bilgilerinize..

  2. gülseren gülseren

    Isletme mezunuyum yardımcı olursanız cok sevinirim tesekkurler

  3. huseyin huseyin

    Merhabalar uc cocuk babasiyim kendi cabamla disardab lise okuyorum bana gorede bir isiniz olacagini umuyorum ilgilendiginiz icin simdiden cok tesekkurler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir