Gaziantep Belediyesi Personel AlımıGaziantep Belediyesi’ne başvuru yapacaklar için Gaziantep Belediyesi insan kaynaklarından bu konuyla alakadar bilgiler edindik.  Gaziantep Belediyesi iş başvurusu için aşağıdaki adımları uygulayarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gaziantep Belediyesi’nde çalışmak büyük bir gurur olsa gerek çünkü Gaziantep, Türkiye’nin 7. en büyük şehri ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin en büyük ilidir. Türkiye’ye büyük katkılar sağlayan Gaziantep, günden güne gelişmekte ve tam bir metropol görünümü almaktadır. Gaziantep’in en önemli unsuru ise tarihidir. Özellikle Osmanlı’nın son zamanlarında işgal yıllarında düşmana karşı verdiği mücadele ve gösterdiği savunmayla kendisini, dini inancını, yaşam tarzını ve ülkesini koruma adına gösterdiği kahramanlığın neticesinde 8 Şubat 1921 tarihinde TBMM tarafından Antep olan şehrin isminin başına “GAZİ” ünvanı verilerek bugünkü Gaziantep adını almıştır.


Günümüzde hiç hız kesmeden hâlâ çizgilerini koruyan ve sürekli gelişim halinde olan Gaziantep Belediyesi, büyüyen dev kadrosuna yeni personeller aramaktadır. Erkekler için askerliğini tamamlamış adaylar öncelikli olmak üzere, çalışma temposuna ayak uydurabilecek ve çalışma ortamındaki iş arkadaşlarına saygılı sevgili davranacak, işine sadık ve kişiliği temiz, dürüst olan kişiler öncelikli olarak işe alınacaktır.

gaziantep kale

Gaziantep belediyesi iş başvurusu için tıklayınız.

Gelen Aramalar:gaziantep büyükşehir belediyesinde çalışmak (2)

Latest Comments

  1. ugur 22 Ekim 2014
  2. erdal 9 Mart 2015
  3. mehmet fidan 3 Nisan 2015
  4. Cuma Ali Narin 23 Nisan 2015
  5. İBRAHİM AKALAN 18 Kasım 2015
  6. ali yazın 27 Kasım 2015
  7. hasan 10 Aralık 2017
  8. celaldurmaz 12 Şubat 2018

Cevap Bırakın