"Enter"a basıp içeriğe geçin

Eti İş İlanları 2015

Eti Şirketler Grubu 1961 yılında kurulmuştur. 1962 yılında Eskişehir’de ilk üretimine başlamıştır.

1967 Yılında Türk mühendislerinin desteği ile birlikte ilk otomatik bisküvi üretim tesisi faaliyete geçirilmiştir.

2003 yılına kadar bisküvi , kraker ve kek alanında faaliyet gösteren Eti Şirketler Grubu , çikolata fabrikasının kurulması ile birlikte bu alanda da üretime başlamıştır.

Eti Şirketler Grubu 400.000 metrekarelik alanda 5 üretim tesisine sahiptir. 130 yurtiçi dağıtım distribütörlüğü ve 4000 den fazla çalışanı ile Eti , geleceğe sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Eti İş Başvuru Formu


Eti fabrikalarının bulunduğu Eskişehir bölgesine en büyük personel alımlarını gerçekleştirmektedir. Bunu sırasıyla istanbul , izmir , ankara ve konya izlemektedir.

Sürekli güncellenen iş ilanları ile birlikte Eti Şirketler Grubu tüm anadolu bölgelerinden iş başvurularını kabul edebilmektedir.

Genel olarak teknisyen , tekniker , mühendis , muhasebe memuru, denetçi ve sağlık memurları alımların yapıldığı kadrolar arasında.

Teknik bölümlere yapılacak alımların çoğunluğu Eskişehir bölgesini kapsamaktadır. Bunun haricinde analist ve yönetici gibi kadrolara alımlar İstanbul merkezli yapılmaktadır.

Eti Şirketler Grubunda çalışmak isteyen adaylar , buraya tıklayarak açık pozisyonları görebilir ve başvurularda bulunabilir.

 6 Yorum

 1. faruk okumuş faruk okumuş

  istanbul pendik: yaşim 26 lise mezunuyum 23.03.2011 tarihinde E+D sınıfı ehliyetini aldım İETT şöförlügü yapmak istiyorum saygılarımla

 2. rasıt sarı rasıt sarı

  Ben ankarada ıkamet edıyorum ediyorum eti fabrikasında calışmak istiyorum

 3. yesim yesim

  istanbulda yaşıyorum.işletme mezunuyum.idari olarak iş istiyorum.

 4. Aynur AKÇAY Aynur AKÇAY

  merhaba ben 43 yaşındayım ankara ayrancı ticaret lisesi mezunuyum. çocuklarım büyüdü ünv.çağına geldiler ve ben artık çalışmak istiyorum.şu ana kadar dersanede halkla ilişkiler ve çeşitli kurumlarda insan kaynakları departmanlarında çalıştım..sincanda ikamet etmekteyim.çalışmak istiyorum

 5. Ali Ali

  is ariyorum bulamiyirum nutfen rica ederim beni ise alin ne is olursa yaparim

 6. Sema Güngör Sema Güngör

  Ben İzmirin Tire ilçesinden iş başvurusu için arıyorum.Karşıyaka Anadolu Kız meslek lisesi mezunuyum.Saygılarımla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir