"Enter"a basıp içeriğe geçin

E-bebek 2015 iş başvurusu


Bebek bakımı için gerekli ürünleri e-ticaret yoluyla da anne-babaların hizmetine sunan ebebek mağazalar zinciri, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde pek çok pozisyonda istihdam etmek üzere çalışma arkadaşları arıyor.

Türkiye’de bu alanda ilk olma özelliğini taşıyan şirket, yaklaşık on beş yıldır anne-babalara ve anne-baba adaylarına doğum öncesinden başlayan bebeklerin fiziksel ihtiyaçları konusunda gerekli hizmeti uygun koşullarda sağlamayı ilke edinmiştir. Hem online hem de mağazalar aracılığıyla hizmet sunan firma, internet alışverişlerinde güvenli alışveriş, aynı gün kargo teslimatı, uzman bilgisi, satış sonrası destek, ürün iade gibi birçok imkânı müşterilerine sunuyor.


Şirket ayrıca, hızlı tüketimin giderek aşırıya kaçtığı ülkemizde sosyal sorumluluk kapsamında ikinci el hizmeti, israftan kaçınma gibi ilkelerle müşterilerini doğayı korumaya teşvik ediyor. İkinci el hizmetinde bebekler büyüdükten sonra artık kullanılmayan eşyaları diğer ailelerin kullanımına sunuyorlar. Aileler internet üzerinden veya Çamlıca, Marmara Forum, Ankara mağazaları üzerinden bu hizmetten faydalanabilir.

İnsan sağlığına da vurgu yapmak amacıyla firma işe alımlarda sigara içmeyen kişilere öncelik tanıyor. Sigarayı bırakmak isteyen çalışanlarını da uzman denetimi altında sigarayı bırakmaları yönünde gerekli desteği de sağlamaktadır.

Açık pozisyonlar hakkında daha detaylı bilgi ve başvuru için linke lütfen tıklayınız.4 Yorum

 1. melek can melek can

  Bende calismak istiyorum

 2. bade kosavaya bade kosavaya

  Türkmen im iş arıyorum iş tecrübem var iş arıyorum

 3. tatiana tatiana

  iş ariyorum acün bei dizi öiynu tekstili manikeniş tercübem var moldova.

 4. Esra Esra

  İş arıyorum meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir