"Enter"a basıp içeriğe geçin

DeFacto İş Başvurusu

DeFacto’ta çalışmak isteyenlere tam fırsat! Açık pozsiyonlara hemen DeFacto iş başvurusu yaparak anında işe başlama fırsatını yakalayabilirsiniz. En kolay şekilde nasıl DeFacto iş başvurusu yapacağınızı ve en hızlı şekilde nasıl işe başlayacağınız konusunda sizlere yardımcı olabilmek için DeFacto insan kaynaklarıyla görüştük ve iş olanakları hakkında bilgiler edindik.

defacto is

2003 yılında kurulan DeFacto, kaliteli ürünleriyle ve çalışma ekibinin sunduğu müşteri memnuniyetiyle anında markalaşmış ve Türkiye genelinde 200’e yakın mağazaya ulaşmıştır. Binlerce insana sunduğu kaliteli elbiselerin yanı sıra bir çok insana da iş olanağı sağlamaktadır. DeFacto’nun çalışma ekibini bugünlere taşıyan ve kalite perdesinin arkasındaki sır hep insana verdiği değer ve önem neticesine bağlıdır.


DeFacto’da Kariyer

DeFacto’da kariyer yapmak isteyenlere büyük fırsat! “Doğru işe doğru insan” felsefesiyle kişiler uygun pozisyonlara atanmaktadır ve bu sayede ekip kalitesi korunmaktadır. DeFacto’da kariyer hayatı 2 farklı başlık altında toplanmaktadır.

 1. Genel Müdürlük Kariyer
 2. Mağazacılık Kariyer

Genel Müdürlük zirvesine ulaşmak zor değil ancak alımlar titizlikle yapılmaktadır. DeFacto için en önemli kurallardan birisi de ahlaki değerlerdir. Kişinin davranışları, hal ve hareketleri, kurduğu cümleler ve insanlarla olan ilişkisi marka adına son derece önem taşıyan faktörlerdir.

Diğer bir başlık ise mağazacılık kariyerdir. Bu bölümde aslında DeFacto’nun her alanında açık pozisyonlarda çalışma imkanı yakalamanız için sunulan bir bölümdür. DeFacto’nun bazı siteler aracılığı ile iş olanaklarını herkese açtığı sayfadır. DeFacto iş ilanları için tıklayınız.Gelen Aramalar:de facto is basvurusu, defacto iş ilanları

5 Yorum

 1. ebru gursen ebru gursen

  İş ariyorum defacto gibi magazalarda çalışmak isterim bilginize

 2. Çağrı Çağrı

  iş arıyorum defacto gıbı magzada calişmak ısterım

 3. ezgi ezgi

  Ben EZGİ ÇİMEN 17 yaşındayım bilgisayar bölümünden mezunum. Öğrencilik dönemimde kısa dönemlik işlerde çalıştım. UMUT DAMLASI ENGELLİLER DERNEĞi satış danışmanlığı yaptım ÜLKER PİPO AJANS ARACILIĞLA ÜLKER şekerlerinin satışını yaptım.Staj dönemimde FSM DEMİRBAŞ OTOMOTİV AŞ. şirketlerinde bilgi işlemde çalıştım.

 4. gül gül

  satış elemanı olarak işe başlamak istiyorum geri dönerseniz sevinirim

 5. bayram bayram

  iszim tercubeliyim yardim elinizi bekliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir