Akbank Yurt Geneli Personel Alımı ve BaşvurusuÜlkemizde bankacılık denilince akla gelen bankalardan birisi olan Akbank yurt genelinde en az lise mezunu personel alımı gerçekleştirecektir.Hisselerinin büyük bir kısmı Sabancı Holdingde olan Akbank müşteri portfoyunu genişletmek ve müşterilerine daha iyi hizmet vermek için farklı pozisyonlarda personel alımları gerçekleştirecektir.Akbank aralıklarla kendi bünyelerindeki şube ve müdürlüklerinde istihdam etmek üzere banka memuru alımları gerçekleştirmektedir. Akbank banka memuru alımı ilanları firma tarafından hazırlanmakta olup ilanlar yayımlanmadan önce hangi pozisyonlara ihtiyaçların olduğu tespit edilmektedir. Buna göre Akbank tarafından kariyer sitelerinde bulunan banka memuru iş ilanlarına göre en az lise mezunu çok sayıda personel alınıyor.

 


Memur Alımı Yapılacak Pozisyonlar ?

Memur alımı yapılacak pozisyonlar farklı illerde Uygulama Geliştirme Uzmanı, Şoför, Engelli Memur, Kobi Bankacılığı Pazarlama Yönetici Yardımcısı, Çağrı Merkezi Birebir Müşteri Uzmanı, Birebir Bankacılık Müş.İliş.Yön, Hazine İş/Teknik Analisti, Java Yazılım Geliştirme Uzmanı, Gişe Görevlisi gibi pozisyonlar için memur alımı yapılacaktır.

 

Başvuru Nasıl Yapılacak?

 

Başvuruyu tıklayarak yapabilirsiniz.Linke tıkladığınızda Akbankın Türkiye Genelinde verdiği tüm ilanları göreceksiniz.Size en uygun olana yada istediğiniz ilana tıklayarak gerekli bölümleri doldurup başvuru yapabilirsiniz. Yorum yaparak başvuru yapabilir, aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diğer güncel iş ilanları için tıklayın.

Gelen Aramalar:https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1824 BG5SDe9e3VqzIVLY1O_ze9bja8y9mg7nED952roJ2nZrlbO55Vl8kEwn0LfSUvbm a5f0554c6d528d25c31def974f5966a7d432c253&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme (1)

Cevap Bırakın