Ana Sayfa / CV Örnekleri / 2016 Özgeçmiş Örnekleri

2016 Özgeçmiş Örnekleri

Özgeçmiş formları artık iş hayatımızda önemli bir etken haline gelmiştir. İşveren kişi veya kurumlar, işe alacakları kişiyle ilk etapta yüz yüze görüşmek yerine karşı tarafın yani sizlerin onlara vereceğiniz özgeçmiş formlarınızı incelerler ve bu nedenle etkili bir cv hazırlamak kesinlikle önem taşır. Sizler için özel olarak seçtiğimiz en güzel, en kullanışlı ve en etkili 2016 CV Örneklerini paylaştık. Dilediğiniz özgemiş formunu bilgisayarınıza indirebilir, kendinize göre düzenleyebilir ve özgeçmiş formunuzun çıktısını alabilirsiniz.

Hazırlayacağınız özgeçmiş formlarınızın dolu dolu olmasına özen gösterin çünkü unutmayın; sizin gibi onlarca insan iş başvurusunda bulunur ancak sadece bir kişi ile alınır. Bu nedenle özgüveninizi muhakkak özgeçmiş formunuza yansıtın ki karşı tarafa da olumlu bir enerji vermekle birlikte işe alınma ihtimaliniz de diğer rakiplerinize göre daha fazla olsun. Aşağıda sizler için 2016’nın en güzel özgeçmiş örneklerini paylaştık. Dilediğiniz formu indirip kendi bilgilerinize göre düzeltmeyi ihmal etmeyin.

Fotoğraflı / Fotoğrafsız CV Örnekleri
1

indir

1

indir

1

indir

1

indir

1

indir

1

indir

1

indir

1

indir

1

indir

1

indir

1

indir

1

indir

Özgeçmiş Formunda Olması Gerekenler

Yukarıda da belirttiğimiz gibi özgemiş formları günümüzde büyük önem taşımaktadır. Eğer rakiplerinizden bir adım öne geçmeyi planlıyorsanız özgeçmiş formunuzu bi hayli doldurmanız gerek ancak bir CV’de olmazsa olmazları sırasıyla sizlerle paylaşarak sizleri bilgilendirmek istedik.

  1. Adınız soyadınız muhakkak CV’nin en başında yer almalıdır.
  2. Adres bilgilerinizi, hiç olmazsa oturduğunuz ilçeye kadar olan bilgileri girin çünkü karşı taraf için sizin nerede ikamet ettiğiniz önem taşır.
  3. Doğum yeri, doğum tarihi, medeni durum, askeri durum ve ehliyet gibi bilgileri muhakkak yazın.
  4. Hakkınızda kısa ve öz bilgi verin, kariyer hedefinizi anlatın.
  5. Öğrenim durumu ve yabancı dillerinizi seviyeleriyle birlikte yazın.
  6. Katıldığınız kurs ve seminerleri, aldığınız sertifikaları, referans ve iş tecrübelerinizi yazın.

Bir CV’de olması gereken en temel şartlar yukarıdaki gibidir. Başarılar dileriz.

Gelen Aramalar:iş başvurusu için özgeçmiş örneği (1)

hakkında ibrahim AKPINAR

Ayrıca kontrol et

po

Petrol Ofisi İş İlanları ve Başvuruları

Petrol sektöründe ülkemizde öncü firmalardan birisi olan Petrol Ofisi(PO) yatırımlarına devam ederken bayilik, şube sayısını artırmak …

Bir yorum

  1. iş hayatım kariyer sabi olmak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir